Wilczy Wodospad w Karpaczu
Strona główna
Oferta
Galeria
Dojazd
Zapraszamy do rezerwacji

Karpacz - Wilczy Wodospad

Karpacz jest bardzo ciekawą miejscowością turystyczną położoną w województwie dolnośląskim w Karkonoszach. Można tutaj sprawdzić wiele lokalnych atrakcji, chodzić po górach lub pojeździć na nartach. Kompleks Wilczy Wodospad, który położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, oferuje komfortowe noclegi w górach w Karpaczu (noclegi.net.pl/karpacz). Karpacz może również okazać się dogodnym miejscem na organizację konferencji (konferencje.net.pl/karpacz).

Obiekty w Karpaczu chętnie wykorzystują programy hotelowe do usprawnienia rezerwacji pokoi przez turystów. Program taki powinien posiadać wbudowany channel manager, dzięki czemu łatwiej jest zarządzać ofertą w wielu miejscach.

Kilka opinii z internetu o Wilczym Wodospadzie:

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Wilczyn Wodospadzie. Super gospodarze, cisza, spokój i przy szlaku na Ścieżkę. Na pewno tam wrócimy
  • Bardzo ciekawa okolica, blisko do stoku narciarskiego. Ceny przystepne osrodek doinwestowany.
  • Polecam. Domki ok, byłem w nr 15 jest czysto schludnie. Miły personel oraz obsługa. Na miejscu można grillować, pograć w siatkówkę, za ogrodzeniem płynie rzeczka jest tam brameczka do przejścia. W góry można pójść szlakiem zielonym który zaczyna się parę metrów za ośrodkiem. Jest też możliwość wynajęcia rowerów. Ludzie tam przyjeżdżający są mili oraz przestrzegali ciszy nocnej co jest plusem gdyż potrzebowałem spokoju ;-)