Wilczy Wodospad w Karpaczu
Strona główna
Oferta
Galeria
Dojazd
Zapraszamy do rezerwacji

O nas

W Wilczym Wodospadzie oddajemy do Państwa dyspozycji okazały dom z jedenastoma pokojami oraz dziesięć uroczych, drewnianych domków. Na terenie obiektu znajduje się też pole namiotowe. Łącznie udostępniamy 48 miejsc noclegowych.
Domki dostępne są o każdej porze roku, równie przytulne i komfortowe latem, co w samym środku mroźnej i śnieżnej zimy.  Pokoje są dwu-, trzy- i czteroosobowe. Istnieje przy tym możliwość dostawienia kolejnych łóżek. Każdy z naszych pokoi posiada osobną łazienkę, na wyposażeniu ma też telewizor.
W kwestii wyżywienia proponujemy skorzystanie z usług naszej śniadaniarni lub zarezerwowanie posiłków w zaprzyjaźnionym ośrodku. W głównym budynku ośrodka znajduje się ogólnodostępna kuchnia z bogatym wyposażeniem, co umożliwia przygotowanie podstawowych posiłków we własnym zakresie. W ogrodzie udostępniamy naszym Gościom miejsce na ognisko, murowanego grilla oraz zadaszone miejsce do biesiadowania.
À propos sposobów na odprężenie się – nasi goście od lat rozgrywają towarzyskie, acz zacięte mecze na częściowo ogrodzonym boisku do siatkówki plażowej. Dla dzieci przygotowaliśmy pełen najróżniejszych atrakcji plac zabaw. Całość posiada stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. A jeśli chodzi o łączność ze znajomymi i całym światem – Internet udostępniamy przez darmową, bezprzewodową sieć Wi-Fi.
Wilczy Wodospad to rozwiązanie idealne także do organizacji konferencji, szkoleń i podobnych firmowych wydarzeń. W Wilczym Wodospadzie posiadamy dedykowaną takim okazjom, kompleksowo wyposażoną salę. Dodatkowo kompleks posiada zamykany parking oraz system monitoringu, działający przez całą dobę.