Wilczy Wodospad w Karpaczu
Strona główna
Oferta
Galeria
Dojazd

Regulamin

Regulamin rezerwacji Kompleks Wypoczynkowy Wilczy Wodospad – Karpacz

  1. Rezerwacji Noclegów w Kompleksie Wypoczynkowym Wilczy Wodospad klient dokonuje drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 75 76 19 783 lub przez adres e-mail recepcja@wilczy-wodospad.pl,
  2. Po dokonaniu rezerwacji Klient zobowiązany jest wpłacić zadatek w wysokości 30% pełnej opłaty za pobyt, w terminie do 7 dni od daty dokonania rezerwacji.
  3. Rezerwacja bez wpłaty zadatku po upłynięciu terminu wpłaty zostaje automatycznie anulowana.
  4. Rachunek do wpłat: 98 1090 2633 0000 0001 4329 5413 w tytule proszę wpisać  termin pobytu oraz dane osobowe.
  5. Brak poinformowania Wilczy Wodospad  o zmniejszeniu zamówienia (zmniejszenie ilości przyjeżdżających osób lub skrócenie pobytu) na przynajmniej dobę przed przyjazdem będzie skutkowało obciążeniem klienta zgodnie z pierwotnym zamówieniem).
  6. Jeśli klient potrzebuje Faktury, może ona zostać wystawiona po uregulowaniu całości płatności, w ciągu 7 dni od daty zakończenia usługi.
  7. Anulowanie rezerwacji. Klient może dokonać anulowania rezerwacji zgodnie z poniższymi warunkami dzwoniąc pod nr telefonu: 75 76 19 783.
  8. W przypadkach losowych zadatek można wykorzystać na poczet pobytu w KW Wilczy Wodospad w innym, wolnym terminie w przeciągu 3 m-cy od daty wcześniejszej rezerwacji. W innych przypadkach zadatek przepada w całości.
  9. Udostępnione przez Klienta dane osobowe w przypadku dokonania Rezerwacji będą wykorzystywane przez Kompleks Wypoczynkowy Wilczy Wodospad wyłącznie do celów realizacji procedury rezerwacji.